Czy warto kupić samochód sportowy?

Samochód sportowy to marzenie każdego kierowcy. Większość kierowców stawia na samochody rodzinne, które bardziej są pojemne i są bardziej ekonomiczne. Ale kto by nie chciał auta sportowego? Samochód sportowy to przyjemność podróżowania zazwyczaj we dwoje. Samochód sportowy to duży wydatek, co zwykłego Kowalskiego nie stać na kupno takiego auta. Ale są i takie, które zmieszczą się między 10 tys.a 20 tys. złotych.

Propozycje samochodów sportowych

1.Mitsubishi Eclipse

Samochód świetny mały opływowy kształt, pod maską czterocylindrowy silnik o mocy 140 km. Istnieją również silniki z turbosprężarką, który silnik ma aż 213 km. Warto dodać, że ostatnio niedaleko Rzeszowa odbył się zlot samochodów sportowych, a przede wszystkim marki Mitshubishi – fotorelacja z imprezy dostępna na stronie https://rzeszowinfo.pl/.

2.BMW serii 3 E46

Samochód dość wiekowy ale kierowcy ten model uwielbiają. Posiada dużą moc silnika 150 km sześciocylindrowy o pojemności 2 litrów.

3.Subaru Impreza WRX I

Samochód posiada napęd na cztery koła, silnik czterordzeniowy silnik o pojemności 2 litrów, a także posiada w jednej z mocniejszych wersji moc 211 km.

4.Chevrolet Camaro.

Samochód wygląda bardzo ładny, amerykański typ samochodu. Oczywiście silnik v8, pojemność 5,7 litra a moc 275 km.

Jakie ma zalety auto sportowe?

Taki samochód posiada swój design, wygląd sam zachęca do przejażdżki. Wnętrze samochodu, kształt foteli to zdecydowanie piękniejszy widok niż w standardowym aucie. Silnik benzynowy jego porywająca moc, dla fana motoryzacji to dreszczyk emocji, przy sile która rozpędza się w 7 sekund do setki.

Na pewno samochód sportowy daje wiele frajdy i emocji i również znajdziemy niewielkim przedziale cenowym. To są samochody z klasą, te samochody prowadzi się przyjemnie. Chodź w tym przedziale są to już wiekowe samochody ale z duszą.

A czy warto kupić samochód sportowy ?

Większości osobom wydaje się, że tak chociażby dla samej frajdy przejażdżki, chodź wiadomo, że więcej spalą niż samochody segmentu D czyli rodzinnego. Samochód sportowy może być drugim samochodem, który posiadasz w garażu.