Lakier w sprayu — wygoda i klasa sama dla siebie

Lakiery samochodowe w sprayu, lakier samochodowy w sprayu

Lakier w sprayu — wygoda i klasa sama dla siebie

Zamknięty w bańce z metalu pod ciśnieniem wystarczającym na opróżnienie całej zawartości pojemnika. Lakier samochodowy w sprayu stosuje się w doraźnych sytuacjach. Jest to rozwiązanie eleganckie i wygodne.

Lakiery samochodowe w sprayu dobre są do usuwania mechanicznych uszkodzeń na powierzchni karoserii. Niewielkie odpryski w sprytny sposób można usunąć przy pomocy wykałaczki. Jeśli naprawą będzie wykonana bezzwłocznie po odkryciu uszkodzenia, nie trzeba stosować dodatkowych zabiegów. Oprócz oczywiście podstawowego przygotowania powierzchni.
Jeśli uszkodzenie jest rozległe, można oczywiście zastosowań lakier w aerozolu. Pomalowana blacha zostanie zabezpieczona antykorozyjnie. Niestety różnice w odcieniu nowej i starej nawierzchni będą się rzucały w oczy.

Dlatego optymalnym rozwiązaniem jest malowanie całego elementu, jeśli został uszkodzony lub w celu renowacji powierzchni starego lakieru.
W podsumowaniu wskazówka, która niech będzie konkluzją rozważań nad zastosowaniem lakierów w ciśnieniowych pojemnikach. Im większy element, tym trudniej uzyskać jednolitą kolorystykę lakieru, dlatego lakier w spraju powinien być stosowany jako rozwiązanie doraźne przydatne do małych gabarytów części samochodowych.