Mitsubishi z Nową Wizją Vision Ralliart Concept

Zabierz się za najnowsze wieści ze świata motoryzacji. Oto doczekaliśmy się dnia, w którym Mitsubishi otwiera nową filię swojej marki. Będą w nim produkowane SUVy. Tymczasem pierwsza koncepcja samochodu ma postać mocno zbudowanego pojazdu, który ma zapewniać bezpieczeństwo. Zobacz co proponuje ta ceniona marka.
Czasami wielkie korporacje też muszą otworzyć nowe oddziały swojej marki. Tak też się dzieje z Mitsubishi w 2022 roku. Ralliart będzie nowym oddziałem motoryzacyjnym, który zapoczątkuje serię samochodów rajdowych oraz terenowych. Pierwszym ważnym projektem Mitsubishi będzie koncepcja samochodu na Tokyo Auto Salon.

Mitsubishi stawia tym razem na mocno wyglądające auto. Taki bojowy wygląd ma zapewnić stabilna jazdę i poczucie bezpieczeństwa. Jest to połączenie Outlander PHEV z agresywnym zestawem nadwozia oraz błotnikami szerszymi niż tradycyjne, 22-calowymi felgami. Całość samochodu ma być w kolorze czarnym. Przód auta to wysoko pociągnięty grill z dużym wlotem powietrza.
Mitsubishi nie wie jednak czy samochód opłaca się produkować. Dlatego na razie to tylko prototyp. Jego produkcja będzie zależała od odbioru tej koncepcji na Tokyo Auto Salon. Logo Ralliart znajduje się z tyłu na wielkim dyfuzorze. Mitsubishi prawdopodobnie chce pokazać, że samochód będzie modelem elektrycznym.

Samochód rarytas ZIS- 110 i ZIS- 115

Widzisz więc, że nawet cenione marki mogą czasami zmienić całkowicie swoje koncepcje. Nowe samochodu Mitsubishi mają nowoczesny wygląd. Być może marka chce nieco poszerzyć swoją działalność w branży motoryzacyjnej.
Źródło: Moto.