Lamborghini Huracan

Motoryzacja to pasja. Wie o tym każdy, kto pracuje w warsztacie samochodowym. Lamborghini Huracan wzbudza wielkie emocje wśród kierowców. (Prawie)każdy chciałby choć raz zasiąść za kołem tego samochodu. Nawet używane Lamborghini Huracan ma cenę niebagatelną ok. 900 000 złotych. Poznaj samochód, o którym warto marzyć.

Z jednej strony Lamborghini Huracan jest samochodem sportowym. Jednak niektórzy uważają, że sprawdziłby się w roli samochodu osobowego. Jedno jest pewne. Taki samochód, z górnej półki sprzedaży, jest dwuosobowy i bardzo mały. Filippo Perini jest znany z projektowania kultowych samochodów. Jak na Włocha przystało Lamborghini Huracan to samochód nie tylko sportowy ale też elegancki. Wygląd i dźwięk tego samochodu wzbudza zawsze dreszczyk emocji. Tłumy nastolatków, szczególnie osób, które ledwo osiągnęły wiek pozwalający na wyrobienie prawa jazdy oraz dzikie spojrzenie reflektorów Lamborghini Huracan, sprawia wrażenie kultowej serii włoskiej marki, jest znakiem rozpoznawczym nie tylko modelu Huracan.

Heksagonalne kształty według legendy miały wzbudzać w kierowcy i klientach poczucie, że sięgają do gwiazd i ściągają je na ziemię. To nawiązanie do atomu węgla. Na takie samochody jak Lamborghini Huracan poświęca się więcej czasu podczas tworzenia produktu, chodzi o piękne szczegóły jak czerwona zawleczka, pod którą jest przycisk startera. Konsola centralna aż kusi żeby wypróbować jej wszystkie możliwości.